ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ ΝΕΑ

ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ BLS ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 29 ΜΑΙΟΥ 2024

Προς: Τους Πεμπτοετείς φοιτητές της Ιατρικής Σχολής ΕΚΠΑ

Αγαπητοί συνάδελφοι,

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι κατόπιν της επιτυχημένης διεξαγωγής των Σεμιναρίων BLS (Βασική Υποστήριξή Ζωής) και του μεγάλου αριθμού ενδιαφερομένων, διοργανώνεται την Τετάρτη 29.05.2024 το 5° σεμινάριο BLS για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024.

Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα Ανατομών «Ανατομείο» και στο Αμφιθέατρο Ανατομίας του Εργαστηρίου Ανατομίας την Τετάρτη 29 Μαΐου 2024 στις 17.00- 22.00.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε έως τη Δευτέρα 27 Μαΐου 2024 ηλεκτρονικό μήνυμα στο Γραφείο Προέδρου chair[at]med.uoa[dot]gr αναγράφοντας το ονοματεπώνυμο με ελληνικούς και λατινικούς χαρακτήρες, το πατρώνυμο, την ημερομηνία γέννησης, το έτος έγγραφης σας, το κινητό σας τηλέφωνο και τον αριθμό μητρώου σας. Τα στοιχεία αυτά είναι απαραίτητα για την αίτηση συμμέτοχης σας και τη χορήγηση πιστοποιητικού παρακολούθησης.

Το σεμινάριο δύναται να το παρακολουθήσουν έως 35 φοιτητές. Θα τηρηθεί, αυστηρά, σειρά προτεραιότητας.

Σας ενημερώνουμε ότι θα ακολουθούσουν και επόμενα σεμινάρια, για όλους τους ενδιαφερομένους.

Σε επόμενη ανακοίνωση θα ενημερωθείτε ως προς την επιλογή των συμμετεχόντων.

Με τιμή
Ο Πρόεδρος της Ιατρικής Σχολής

Νικόλαος Αρκαδόπουλος

ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ BLS 29 ΜΑΙΟΥ 2024(Αρχείο PDF)