ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΥΓΕΙΑΣ ΜΗΤΕΡΑΣ-ΠΑΙΔΙΟΥ, ΜΕ ΤΙΤΛΟ "ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΕΡΕΥΝΑΣ"

Το Σεμινάριο του Τομέα Υγείας Μητέρας-Παιδιού, με τίτλο "ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΕΡΕΥΝΑΣ" θα διεξαχθεί διαδικτυακά 01-02 Ιουλίου 2022.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΟ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ ΕΚΠΑ- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΟ «ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΑΧΥΝΣΗΣ 2022»

Πρόσκληση του Επιχειρηματικού Επιταχυντή του Κέντρου
Αρχιμήδης για το «Καλοκαιρινό Πρόγραμμα Επιχειρηματικής Επιτάχυνσης 2022»

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΩΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΜΑΪΟΥ 2022

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΜΑΪΟΥ 2022 ΚΑΙ ΩΡΑ 10.00 π.μ. ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ, (ΚΤΗΡΙΟ 13,  3ος ΟΡΟΦΟΣ) ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΔΙΔΑΚΤΟΡΩΝ.

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΙΒΩΝ: 2107462046

Α ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ 2022 ΣΤΗ Α ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ, ΑΙΓΙΝΗΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ

Αγαπητές και αγαπητοί συνάδελφοι,