ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΑΡΚΤΗΡΙΑΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ | ΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ EU4HEALTH 2021-2027 | 24.11.2023

Στα πλαίσια έναρξης του εκπαιδευτικού προγράμματος στην ψυχοκοινωνική παρέμβαση «Ας Μιλήσουμε για τα Παιδιά» (Let’s Talk About Children), μέρος του Ευρωπαϊκού Προγράμματος ΕU4Health 2021-2027, που διοργανώνεται από το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ), σας προσκαλούμε να συμμετέχετε στην εναρκτήρια εκδήλωση.

Σκοπός της εναρκτήριας εκδήλωσης είναι η ενημέρωση εκπαιδευτικών και επαγγελματιών ψυχικής υγείας, καθώς και του ευρύτερου κοινού, για τους στόχους και την αποτελεσματικότητα της παρέμβασης «Ας Μιλήσουμε για τα Παιδιά» στην ψυχική υγεία παιδιών και των οικογενειών τους σε σχολικό πλαίσιο.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 24 Νοεμβρίου, 18:00 – 21:00, στο Ξενοδοχείο Stratos Vassilikos, Μιχαλακοπούλου 114, Αθήνα.

Η συμμετοχή στην εκδήλωση είναι ελεύθερη.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΑΡΚΤΗΡΙΑΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ(Αρχείο PDF)