ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Α' ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ

Επισυνάπτεται η προκήρυξη εκλογών για την ανάδειξη Διευθυντή της Α΄ Ψυχιατρικής Κλινικής του Τομέα Κοινωνικής Ιατρικής Ψυχιατρικής και Νευρολογίας της Ιατρικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών με τριετή θητεία.

Ως ημερομηνία διεξαγωγής των εκλογών ορίζεται η Τρίτη 02 Ιουλίου 2024. Η εκλογική διαδικασία θα διεξαχθεί αποκλειστικά μέσω ηλεκτρονικής ψηφοφορίας από 10.00 π.μ. έως 13.00μ.μ. με τη χρήση του πληροφοριακού συστήματος «Ψηφιακή Κάλπη ΖΕΥΣ».

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Α΄ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ(Αρχείο PDF)