ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΗΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΑΓΓΕΙΑΚΩΝ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΩΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ

Επισυνάπτεται ενημέρωση για το Κέντρο Επεμβατικής Αντιμετώπισης Αγγειακών Εγκεφαλικών Επεισοδίων.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ(Αρχείο PDF)

ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΙΣΤΟΛΟΓΙΑΣ-ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΙΑΣ, ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΕΚΠΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥ DUNDEE

Τη  Δευτέρα 8 Απριλίου 2024, πραγματοποιήθηκε συνάντηση του Πρύτανη του ΕΚΠΑ Καθηγητή κ. Γεράσιμου Σιάσου, του Προέδρου της Ιατρικής Σχολής του ΕΚΠΑ, Καθηγητή κ. Νικολάου Αρκαδόπουλου, και του Διευθυντή του Εργαστηρίου Ιστολογίας-Εμβρυολογίας, Καθηγητή κ. Βασίλη Γοργούλη με τον Καθηγητή Rory McCrimmon, Πρόεδρο της Ιατρικής Σχολής του...

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΣΤΑΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΣΤΗΝ 5Η ΥΠΕ.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΣΤΑΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΣΤΗΝ 5η ΥΠΕ.

Επισυνάπτεται Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για τη σύσταση Επιτροπής Ελέγχου στην 5η ΥΠΕ.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 5η ΥΠΕ(Αρχείο PDF)

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΣΤΑΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΣΤΟ Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΣΤΑΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΣΤΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ.

Επισυνάπτεται Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για τη σύσταση Επιτροπής Ελέγχου στο Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΔΠΘ (Αρχείο PDF)