ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ Ε.ΔΙ.Π. ΣΤΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ

ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ

Τα μέλη του Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) για την ανάδειξη του εκπροσώπου τους και του αναπληρωτή του στη Συνέλευση της Ιατρικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Οι εκλογές θα διεξαχθούν την Τρίτη 02 Ιουλίου 2024 από 9:00 π.μ. έως 12:00 μ.μ, αποκλειστικά ηλεκτρονικά, με τη χρήση του ειδικού πληροφοριακού συστήματος με την ονομασία «Ψηφιακή Κάλπη ΖΕΥΣ».

Η θητεία του εκπροσώπου και του αναπληρωτή του είναι ετήσια και αφορά στο επόμενο ακαδημαϊκό έτος από αυτό κατά το οποίο διενεργείται η εκλογική διαδικασία, ήτοι από 01/09/2024 έως 31/08/2025.

Οι υποψηφιότητες υποβάλλονται από τους ενδιαφερομένους ενώπιον του Προέδρου της Ιατρικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακοΰ Πανεπιστημίου Αδηνών (Γραφείο Προέδρου, Μ. Ασίας 75, Κτήριο 13, 3ος όροφος) ή στην ηλεκτρονική διεύδυνση chair[at]med.uoa[dot]grαπό την Τετάρτη 08 Μάίου 2024 έως την Δευτέρα 10 Ιουνίου 2024 και ώρα 14:00 και πρωτοκολλούνται ώστε να προκύπτει η ημερομηνία υποβολής τους.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ Ε.ΔΙ.Π  (Αρχείο PDF)